Bli Medlem i Lunds BOIS 2024
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Lunds BoIS
Lunds Boll och Idrottssällskap
P9 (Födda 15)

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
09:00
sön
09:00    
Gunnesbohallen
Lunds Boll o Idrottssällskap - Lunds FF  -      
 
08
17:00
fre
17:00    
Hubertusgården
Lunds Boll o Idrottssällskap - Lunds Bois p9  -      
 
17
09:00
sön
09:00    
Gunnesbohallen
Lunds Boll o Idrottssällskap - Dalby GIF  -      
JANUARI 2024
 
07
08:45
sön
08:45    
Gunnesbohallen
Lunds Boll o Idrottssällskap - Lundaspelen Futsal Cup  -      
 
21
14:15
sön
14:15    
Harlösahallen
Harlösa IF - Lunds Boll o Idrottssällskap  -      
 
28
08:30
sön
08:30    
Gunnesbohallen
Lunds Boll o Idrottssällskap - Kävlinge Harrie FF  -      
FEBRUARI 2024
 
11
11:00
sön
11:00    
Bjuv
Bjuvstorps FF - Lunds Boll o Idrottssällskap  -      
 
19
08:00
mån
08:00    
Bergahallen, Eslöv
Eslövs BK - Lunds Boll o Idrottssällskap  -      
MARS 2024
 
09
08:45
lör
08:45    
Tornvallen / Stångby IP
Torns IF - Lunds Boll o Idrottssällskap  -      
 
17
08:30
sön
08:30    
Gunnesbohallen
Lunds Boll o Idrottssällskap - Dalby GIF  -      
APRIL 2024
 
07
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård - A-plan (konstgräs)
Lunds Boll o Idrottssällskap - Lunds Boll o Idrottssällskap  -      
 
13
09:00
lör
09:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF 2 - Lunds BOIS blå  -      
14
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS röd - FC Nöbbelövs Fire   -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF 1 - Lunds BOIS röd  -      
21
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS blå - Oxie SK grå  -      
 
27
09:30
lör
09:30    
Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg - Lunds BOIS blå  -      
28
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård B-plan 5-manna 1
Lunds BOIS röd - Torns IF grön  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI vit - Lunds BOIS röd  -      
05
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS blå - Skabersjö IF grön  -      
 
18
11:45
lör
11:45    
Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Lunds BOIS blå  -      
19
10:30
sön
10:30    
Gunnesbo Gård B-plan 5-manna 1
Lunds BOIS röd - Dalby GIF blå  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
Uppåkra IF gul - Lunds BOIS röd  -      
26
10:30
sön
10:30    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS blå - Uppåkra IF blå  -      
JUNI 2024
 
01
09:30
lör
09:30    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS röd - Löberöds IF   -      
02
14:00
sön
14:00    
Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 2
Dalby GIF vit - Lunds BOIS blå  -      
 
09
10:45
sön
10:45    
Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Sorgenfri FF orange - Lunds BOIS blå  -      
09
15:00
sön
15:00    
Ljungvalla IP B-plan 5-manna 4
Furulunds IK - Lunds BOIS röd  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Gunnesbo Gård B-plan 5-manna 1
Lunds BOIS röd - GOF IF röd  -      
16
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård B-plan 5-manna 1
Lunds BOIS blå - Kvarnby IK lila  -      
 
Sponsor Premium
Sponsor Värde
Materialsponsor
Stöd Lunds Bois via
Sociala Medier